BFC233660332
MFR.Part #
BFC233660332
JLCPCB Part #
C3296513
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 3.3nF 300V Y2 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS