RN60C4023BRSL
MFR.Part #
RN60C4023BRSL
JLCPCB Part #
C3501510
Description
-65℃~+175℃ 250mW 402kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors