RN60C3921FR36
MFR.Part #
RN60C3921FR36
JLCPCB Part #
C1773196
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.92kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors