RN60C20R5FB14
MFR.Part #
RN60C20R5FB14
JLCPCB Part #
C1416795
Description
-65℃~+175℃ 20.5Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors