RER50F1R47RC02
MFR.Part #
RER50F1R47RC02
JLCPCB Part #
C6385920
Description
1.47Ω 20W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance