RN60C3920FB14
MFR.Part #
RN60C3920FB14
JLCPCB Part #
C1416693
Description
-65℃~+175℃ 250mW 392Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors