CRCW120620M0JPTAHR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW120620M0JPTAHR
JLCPCB Part #
C4326933
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 20MΩ 250mW Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount