RN60C3651FRSL
MFR.Part #
RN60C3651FRSL
JLCPCB Part #
C1401687
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.65kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors