RN55E3401FRE6
MFR.Part #
RN55E3401FRE6
JLCPCB Part #
C1785202
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors