RN60C3652FRSL
MFR.Part #
RN60C3652FRSL
JLCPCB Part #
C1401678
Description
-65℃~+175℃ 250mW 36.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors