RN60C3650FRSL
MFR.Part #
RN60C3650FRSL
JLCPCB Part #
C1401682
Description
-65℃~+175℃ 250mW 365Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors