RN60C3653FRSL
MFR.Part #
RN60C3653FRSL
JLCPCB Part #
C3514271
Description
-65℃~+175℃ 250mW 365kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors