RN60C3571FBSL
MFR.Part #
RN60C3571FBSL
JLCPCB Part #
C1428246
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.57kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors