RN60D3571FBSL
MFR.Part #
RN60D3571FBSL
JLCPCB Part #
C1429683
Description
-65℃~+175℃ 250mW 3.57kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors