RN60C3570BRSL
MFR.Part #
RN60C3570BRSL
JLCPCB Part #
C3471156
Description
-65℃~+175℃ 250mW 357Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors