RN60C3570FRSL
MFR.Part #
RN60C3570FRSL
JLCPCB Part #
C1783233
Description
-65℃~+175℃ 250mW 357Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors