RN60C34R8FRE6
MFR.Part #
RN60C34R8FRE6
JLCPCB Part #
C1774178
Description
-65℃~+175℃ 250mW 34.8Ω Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors