RN60E4990FBSL
MFR.Part #
RN60E4990FBSL
JLCPCB Part #
C1427041
Description
-65℃~+175℃ 250mW 499Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors