RN60C2230FB14
MFR.Part #
RN60C2230FB14
JLCPCB Part #
C1396513
Description
-65℃~+175℃ 223Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors