RN60C1080BB14
MFR.Part #
RN60C1080BB14
JLCPCB Part #
C1402327
Description
-65℃~+175℃ 108Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors