RN60C3323BR36
MFR.Part #
RN60C3323BR36
JLCPCB Part #
C1783420
Description
-65℃~+175℃ 250mW 332kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors