RN60C3323FR36
MFR.Part #
RN60C3323FR36
JLCPCB Part #
C3513070
Description
-65℃~+175℃ 250mW 332kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors