RCL122516K0FKEG
MFR.Part #
RCL122516K0FKEG
JLCPCB Part #
C1708218
Package
1225
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 200V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS