RN60C3320FR36
MFR.Part #
RN60C3320FR36
JLCPCB Part #
C3428408
Description
-65℃~+175℃ 250mW 332Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors