CMF6010K000CEEA
MFR.Part #
CMF6010K000CEEA
JLCPCB Part #
C1796929
Description
-55℃~+175℃ 10kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS