Y09450R10000B9L
MFR.Part #
Y09450R10000B9L
JLCPCB Part #
C4275571
Package
SMD-4P,13.2x2mm
Description
-55℃~+175℃ 100mΩ 1W ±0.1% ±20ppm/℃ SMD-4P,13.2x2mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS