RN65C3163FRE6
MFR.Part #
RN65C3163FRE6
JLCPCB Part #
C1789093
Description
-65℃~+175℃ 316kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors