RN60C3162BRSL
MFR.Part #
RN60C3162BRSL
JLCPCB Part #
C3555358
Description
-65℃~+175℃ 250mW 31.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors