RN60C3162FRSL
MFR.Part #
RN60C3162FRSL
JLCPCB Part #
C1783056
Description
-65℃~+175℃ 250mW 31.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors