RN60C3092FBSL
MFR.Part #
RN60C3092FBSL
JLCPCB Part #
C1428055
Description
-65℃~+175℃ 250mW 30.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors