RN60C4993DRSL
MFR.Part #
RN60C4993DRSL
JLCPCB Part #
C3409131
Description
-65℃~+175℃ 250mW 499kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors