Y0012500K000Q0L
MFR.Part #
Y0012500K000Q0L
JLCPCB Part #
C1492902
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 500kΩ 800mW ±0.02% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors