RN60C2940FRE6
MFR.Part #
RN60C2940FRE6
JLCPCB Part #
C1774193
Description
-65℃~+175℃ 250mW 294Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors