RN55D2430FR36
MFR.Part #
RN55D2430FR36
JLCPCB Part #
C3502997
Description
-65℃~+175℃ 125mW 243Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors