RN60C2801FRE6
MFR.Part #
RN60C2801FRE6
JLCPCB Part #
C1774280
Description
-65℃~+175℃ 2.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors