BZD27C9V1P-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZD27C9V1P-E3-18
JLCPCB Part #
C5565687
Package
DO-219AB(SMF)
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 10uA@5V 4Ω 8.5V~9.6V 800mW 9.1V DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS