RN60C2612FBSL
MFR.Part #
RN60C2612FBSL
JLCPCB Part #
C3479301
Description
-65℃~+175℃ 250mW 26.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors