RN60C2500FRE6
MFR.Part #
RN60C2500FRE6
JLCPCB Part #
C1774341
Description
-65℃~+175℃ 250mW 250Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors