RN60C2500BRE6
MFR.Part #
RN60C2500BRE6
JLCPCB Part #
C3440361
Description
-65℃~+175℃ 250mW 250Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors