RN60C2460BRE6
MFR.Part #
RN60C2460BRE6
JLCPCB Part #
C1786704
Description
-65℃~+175℃ 246Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors