RN60C2433FB14
MFR.Part #
RN60C2433FB14
JLCPCB Part #
C1417858
Description
-65℃~+175℃ 243kΩ 250mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors