RN60C2431BB14
MFR.Part #
RN60C2431BB14
JLCPCB Part #
C3474110
Description
-65℃~+175℃ 2.43kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors