RN60C2373BRSL
MFR.Part #
RN60C2373BRSL
JLCPCB Part #
C1797203
Description
-65℃~+175℃ 237kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors