RN60E2943FRSL
MFR.Part #
RN60E2943FRSL
JLCPCB Part #
C1803469
Description
-65℃~+175℃ 250mW 294kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors