564R30TSD18
MFR.Part #
564R30TSD18
JLCPCB Part #
C6075375
Package
Plugin
Description
1.8nF 13.5mm 3kV 6.4mm X7R ±10% Plugin Through Hole Ceramic Capacitors ROHS