RN60C2372BBSL
MFR.Part #
RN60C2372BBSL
JLCPCB Part #
C3494295
Description
-65℃~+175℃ 23.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors