CMF60392R00BEBF
MFR.Part #
CMF60392R00BEBF
JLCPCB Part #
C1421615
Description
1W 392Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors