RN60C1330FBSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN60C1330FBSL
JLCPCB Part #
C1428677
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-65℃~+175℃ 133Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors