RN60C2322FBSL
MFR.Part #
RN60C2322FBSL
JLCPCB Part #
C1428462
Description
-65℃~+175℃ 23.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors