MKP385515160JYP2T0
MFR.Part #
MKP385515160JYP2T0
JLCPCB Part #
C3783759
Package
Plugin,P=52.5mm
Description
-55℃~+110℃ 1.5uF 550V、1.6kV ±5% 插件,P=52.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS